Witamy Państwa serdecznie!

Witamy na stronie Grupy Piekarniczej Best Bakery będącej częścią Asunto Group.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji produktów piekarniczych świeżych oraz o przedłużonej trwałości (mrożone) do częściowego lub pełnego wypieku.

Oferta. Best Bakery oferuje szeroki asortyment pieczywa tradycyjnego polskiego oraz francuskiego, duńskiego, litewskiego, szwajcarskiego.Oferujemy produkty, oparte na tradycyjnych recepturach oraz nowoczesnej technologii piekarniczej.

Best Bakery posiada szeroki portfel wyrobów piekarniczych jednak z myślą o zaspokojeniu gustów i oczekiwań naszych Klientów systematycznie poszerzamy naszą ofertę o nowe grupy asortymentowe i produkty.Best Bakery jest dostawcą najwyższej jakości produktów dla hipermarketów, supermarketów, stacji benzynowych, hoteli, restauracji oraz odbiorców detalicznych.

Eksport ze swoją ofertą jesteśmy obecni na rynkach europejskich.W Europie dostarczamy również wyroby piekarnicze chłodzone, w których jesteśmy jednym z liderów a w Europie Środkowej liderem.

Misją i celem Best Bakery jest spełnienie oczekiwań Klientów poprzez dostarczanie najwyższej jakości produktów.W osiągnięciu tego celu pozwalają nam inwestycje w nowe technologie, których następstwem jest wytwarzanie na masową skalę produktów zachowujących jakość tradycyjnych wypieków.

Łącząc w sposób harmonijny technologię, receptury, logistykę , stabilny zespół oraz świetnych Partnerów i Kontrahentów dążymy poprzez doskonałość do sukcesu. 

 

Aktualności

 • Ciasto do Pizzy w kulce 2 × 400 g FIT październik 03, 2016
  Ciasto do Pizzy w kulce 2 × 400 g FIT

  Ciekawe czy mieliście już okazję spróbować nasze Ciasto do Pizzy w wersji Light z dodatkiem mąki graham ? nie dość, że przygotowanie pizzy z naszego ciasta jest proste szybkie i proste to do tego pizza jest smaczna i bardzo zdrowa

 • Nowości !!! wrzesień 21, 2016
  Nowości !!!

  Już w najbliższym czasie pojawią się nasze produkty w sklepach z informacją NOWOŚĆ !!! to oznacza, że asortyment zostanie rozbudowany o produkty Best Bakery Ultra Fresh.

  W tej kategorii znajdą się produkty z terminem przydatności od 14 do 21 dni w segmencie Dań Gotowych.

   

Logowanie