Nasza marka

Best Bakery  pragnie dostarczać Klientom szeroką gamę najwyższej jakości produktów piekarniczo-ciastkarskich o doskonałych walorach smakowych i zdrowotnych. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań Klientów i zagwarantowanie im zadowolenia z produktów. Misją i celem firmy jest także inwestowanie w nowe technologie, które umożliwiają produkowanie na masową skalę produktów zachowujących jakość tradycyjnych wypieków. By osiągnąć zamierzony cel firma przykłada szczególną wagę do rozwoju i pozyskiwania specjalistycznej wiedzy.

Best Bakery to rozwijająca się marka w kategorii pieczywa chłodzonego oraz mrożonego oraz mrożonych dań gotowych w Polsce oraz innych krajach Europy. W Polsce oraz Europie Best Bakery współpracuje z nowoczesnymi piekarniami wyposażonymi w zaawansowane technologicznie linie produkcyjne umożliwiające przygotowanie wysokiej jakości wypieków, które spełniają oczekiwania całej rzeszy naszych Klientów.

Właściciel marki Best Bakery - Asunto Group powstała w 1998 roku w Sopocie  powstała rodzinna firma produkcyjno dystrybucyjna. Przez kilka lat zarządzana przez rodzinę Tucholskich ukształtowała się na znaczącej rangi firmę w branży piekarniczej. Działając na wielu rynkach z wieloma markami ujednoliciła swój brand pod koniec 2010 roku wprowadzając markę Best Bakery. Zróżnicowanie asortymentowe i cenowe pozwala na pokrycie zapotrzebowania wszystkich segmentów rynku, a rozbudowana oferta w segmencie produktów chłodzonych oraz produktów mrożonych w wersji detalicznej, skierowanej do bezpośredniego Konsumenta oraz produktów dla segmentu HoReCa oznacza zdecydowanie większy wybór i większe zadowolenie obsługiwanych Klientów.                          

W naszej ofercie znajdą Państwo pieczywo chłodzone oraz mrożone pakowane oraz różnorodne wyroby piekarnicze i cukiernicze, częściowo bądź całkowicie wypieczone, głęboko mrożone do wypieku w punkcie sprzedaży lub w domu.


Best Bakery "private delicious bakery" spełniamy oczekiwania naszych Klientów !    

 

Szef Kuchni Poleca

Referencje

  • "Najlepsza Bagietka Czosnkowa jaką jadłem !!!! ..."
    Andrzej Johnson 

Co Nowego?

Logowanie